ANASAYFA KURUMSAL EMLAK HABER BİZE ULAŞIN
 
TAMAMLANMIŞ PROJELER
 
 
DEVAM EDEN PROJELER
 
 
SATIŞTAKİ PROJELER
 
 
EMLAK İLANLARI
 
                                   Mevlütoğulları İnşaat Emlak Tic. Ltd. Şti.
  Uzun yıllardan beri inşaat sektöründe hizmet veren ailemiz 1998 yılında Mevlütoğulları İnşaat Limited Şirketi adı ile tüzel kişiliğe kavuşmuştur.

  Mevlütoğulları İnşaat geçtiğimiz 15 yıl içinde Konyamızın tüm semtlerinde ürettiği yüzlerce konutla halkımıza kaliteli, sağlam, estetik, yaşanabilir sıcak konutlar                                                    üretmenin gururunu taşımaktadır.

  Değişen ve gelişen Konyamızda siteleşme ve bu sitelerde her türlü aktivitesi içerisinde olan konutlar üretilmesi ihtiyacı doğmuştur. Firmamız bu ihtiyaç çerçevesinde yatırımlarını bu yöne kaydırmış, teknik ekip ve ekipmanlarını hızlı birşekilde yenileyerek halkımıza zemin etüdü yapılmış, Deprem Yönetmeliğine uygun proje ve imalatı ile güvenilir mekanlar sunmaktadır.

  İnşaat sektörünün yaşam kalitesini artıracak mekanlarını sunan Mevlütoğulları İnşaat projelerin, imzalanan sözleşmelere, yasal düzenlemelere ve müşteri isteklerine uygun şekilde yürütülüp belirlenen süre içinde teslim edilmesi esastır. Betonarme ve karkas bina yapım sistemleri, anahtar teslimi inşaat taahhütlerini gerçekleştirmektedir. 

  Biz Mevlütoğulları İnşaat olarak ilkemiz; bireyleri ev sahibi yapmaktan öte dünyadaki huzurun mekanını imar edip, bu mekanları müşterilerimize uygun fiyatlarla ve uygun vadelerle sunmaktır. 

Vizyonumuz :

  Gelişen Türk inşaat sektörünün öncü firmalarından biri olarak, yeniliklere açık, ileriyi görebilen, geniş bir tabanın beklentilerini karşılayabilecek bir üretim hedefini,ilke edileni ve sürekli büyümeyi hedef alan,Türkiye ve Konya ekonomisine katma değer ile istihdam sağlamayı amaç edinen,kısacası daha çağdaş bir Türkiye amacıyla yola çıkan ve bu amaca her geçen gün biraz daha yaklaşan bir firma olmayı hedefliyoruz.

  Misyonumuz :

  Müşteri memnuniyeti, kaliteli ve estetik üretim ve yaşanabilir, huzur dolu mekanlar yaratmak ana düşüncemiz oluşturmaktadır.Geleneksel konut üretimi kalıplarından çıkarak,daha modern ve çağdaş konutlar üretmek için teknolojik gelişmelere ayak uydurmak hedeflerimizi oluşturmuştur.Konya halkının çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşabilmesinin en önemli yollarından birisi de; yaşamış olduğu çevrenin modern,çağdaş ve doğaya zarar vermeyen mekanlar olması gerektiği düşüncesidir .
© 2013 www.mevlutogullariinsaat.com.tr
info@mevlütogullariinsaat.com.tr